Rozpocznij swoją przygodę z tańcem orientalnym!

Spotykamy się już w sobotę 11 marca!

Poczuj się jeszcze bardziej kobieco!

Pokochaj swoje ciało i naucz się cieszyć swoją kobiecością niezależnie od rozmiaru i wieku

Znajdź czas tylko dla siebie!

Zrób sobie prezent i odetchnij od zabieganej codzienności w przyjaznym gronie kobiet

Zadbaj o kręgosłup bez nudnych cwiczeń!

Popraw swoją codzienną postawę ciała, żeby uniknąć lub zredukować problemy z kręgosłupem, zwłaszcza w odcinku lędźwiowym

TERMIN: Sobota, 11.03.2023
MIEJSCE: Szkoła muzyczna Yamaha, ul. Gdańska 47A, Bydgoszcz
NA START: TYLKO 15 ZŁ!

Taniec orientalny wywodzi się z krajów arabskich, głównie z Egiptu, ale fascynują się nim kobiety na całym świecie. Popularne stwierdzenie, że jest to „najbardziej kobiecy taniec świata” nie jest ani trochę przesadzone. Jest to jedna z niewielu form tańca, w którym każda kobieta, niezależnie od wieku, figury czy doświadczenia wygląda niesamowicie!

Poruszamy w nim nie tylko brzuchem! Pracuje całe ciało – zaczynając od pięknej, subtelnej pracy rąk i ramion, poprzez ruchy klatka piersiową, aż do wyrazistych ruchów bioder – tworząc bardzo zmysłową całość!

Jeśli chcesz oderwać się od codzienności i zadbać o siebie w kobiecym stylu te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Tribal Fusion to bardzo szybko rozwijający się styl tańca, przyciągający osoby lubiące alternatywne rozwiązania i indywidualną formę wyrazu. Jeśli pociągają cię kobiece i zmysłowe ruchy tańca brzucha, ale stylówka “arabskiej księżniczki” zupełnie cię nie przekonuje – koniecznie sprawdź te zajęcia! Nauczysz się na nich łączyć bardzo precyzyjne izolacje mięśni z hipnotyzującymi, wężowymi ruchami ciała, wykonywanymi do nowoczesnej elektronicznej muzyki. Znajdziesz w nim również inspiracje wieloma innymi stylami tanecznymi, np. poppingiem czy tańcem współczesnym. Tribal fusion to kobiecość w tajemniczym i hipnotyzującym wydaniu.

I choć może wyglądać niepozornie to wymaga sporo kondycji i kontroli nad poszczególnymi mięśniami i właśnie nad tym będziemy się w dużej mierze skupiać na zajęciach.

TANIEC ORIENTALNY JEST JEDNYM Z NAJPRZYJEMNIEJSZYCH I NAJBARDZIEJ KOBIECYCH SPOSOBÓW NA:

  • Poprawę postawy ciała, a co za tym idzie zredukowanie problemów z kręgosłupem, zwłaszcza w odcinku lędźwiowym!

  • Wzmocnienie mięśni dna miednicy, co jest niezwykle ważne dla każdej kobiety!

  •  Oderwanie się od codziennych problemów i redukcję stresu!

O nas

Jesteśmy szkołą tańca specjalizującą się w nauce tańca orientalnego, we wszystkich jego odsłonach. Od ponad 7 lat szkolimy kursantki m.in. z Bydgoszczy, Gdańska, Olsztyna, Piły, Grudziądza i Torunia.

Naszym celem jest inspirowanie kobiet do znalezienia czasu dla siebie w zabieganej codzienności. Pomagamy naszym kursantkom zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem niezależnie od rozmiaru i wieku! Po naszych kursach kobiety stają się bogatsze nie tylko o piękniejszą postawę i lepsze samopoczucie, ale przede wszystkim pewniejsze siebie! Stawiamy na kameralne grupy i przyjazna atmosferę, wolną od wzajemnej rywalizacji i oceniania.

Zapisz się już teraz!

Spotykamy się już w sobotę 11 marca!

15 zł

Wartość 60 zł

BELLY DANCE

15 zł

Wartość 60 zł

FUSION BELLY DANCE

Shopping Cart
Scroll to Top