Rozpocznij swoją przygodę z tańcem orientalnym!

Spotykamy się już w niedzielę 12 marca!

Poczuj się jeszcze bardziej kobieco!

Pokochaj swoje ciało i naucz się cieszyć swoją kobiecością niezależnie od rozmiaru i wieku

Znajdź czas tylko dla siebie!

Zrób sobie prezent i odetchnij od zabieganej codzienności w przyjaznym gronie kobiet

Zadbaj o kręgosłup bez nudnych cwiczeń!

Popraw swoją codzienną postawę ciała, żeby uniknąć lub zredukować problemy z kręgosłupem, zwłaszcza w odcinku lędźwiowym

TERMIN: Niedziela, 12.03.2023
MIEJSCE: Blazin Dance Studio, ul. Dziewulskiego 21/47
NA START: TYLKO 15 zł!

Taniec orientalny wywodzi się z krajów arabskich, głównie z Egiptu, ale fascynują się nim kobiety na całym świecie. Popularne stwierdzenie, że jest to „najbardziej kobiecy taniec świata” nie jest ani trochę przesadzone. Jest to jedna z niewielu form tańca, w którym każda kobieta, niezależnie od wieku, figury czy doświadczenia wygląda niesamowicie!

Poruszamy w nim nie tylko brzuchem! Pracuje całe ciało – zaczynając od pięknej, subtelnej pracy rąk i ramion, poprzez ruchy klatka piersiową, aż do wyrazistych ruchów bioder – tworząc bardzo zmysłową całość!

Jeśli chcesz oderwać się od codzienności i zadbać o siebie w kobiecym stylu te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Tribal Fusion to bardzo szybko rozwijający się styl tańca, przyciągający osoby lubiące alternatywne rozwiązania i indywidualną formę wyrazu. Jeśli pociągają cię kobiece i zmysłowe ruchy tańca brzucha, ale stylówka “arabskiej księżniczki” zupełnie cię nie przekonuje – koniecznie sprawdź te zajęcia! Nauczysz się na nich łączyć bardzo precyzyjne izolacje mięśni z hipnotyzującymi, wężowymi ruchami ciała, wykonywanymi do nowoczesnej elektronicznej muzyki. Znajdziesz w nim również inspiracje wieloma innymi stylami tanecznymi, np. poppingiem czy tańcem współczesnym. Tribal fusion to kobiecość w tajemniczym i hipnotyzującym wydaniu.

I choć może wyglądać niepozornie to wymaga sporo kondycji i kontroli nad poszczególnymi mięśniami i właśnie nad tym będziemy się w dużej mierze skupiać na zajęciach.

TANIEC ORIENTALNY JEST JEDNYM Z NAJPRZYJEMNIEJSZYCH I NAJBARDZIEJ KOBIECYCH SPOSOBÓW NA:

  • Poprawę postawy ciała, a co za tym idzie zredukowanie problemów z kręgosłupem, zwłaszcza w odcinku lędźwiowym!

  • Wzmocnienie mięśni dna miednicy, co jest niezwykle ważne dla każdej kobiety!

  •  Oderwanie się od codziennych problemów i redukcję stresu!

O nas

Jesteśmy szkołą tańca specjalizującą się w nauce tańca orientalnego, we wszystkich jego odsłonach. Od ponad 7 lat szkolimy kursantki m.in. z Bydgoszczy, Gdańska, Olsztyna, Piły, Grudziądza i Torunia.

Naszym celem jest inspirowanie kobiet do znalezienia czasu dla siebie w zabieganej codzienności. Pomagamy naszym kursantkom zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem niezależnie od rozmiaru i wieku! Po naszych kursach kobiety stają się bogatsze nie tylko o piękniejszą postawę i lepsze samopoczucie, ale przede wszystkim pewniejsze siebie! Stawiamy na kameralne grupy i przyjazna atmosferę, wolną od wzajemnej rywalizacji i oceniania.

Zapisz się już teraz!

Spotykamy się już w niedzielę 12 marca!

Niższe ceny tylko do 10 marca!
15 zł

Wartość 60 zł
Niższa cena tylko do 10 marca!

BELLY DANCE

15 zł

Wartość 60 zł
Niższa cena tylko do 10 marca!

FUSION BELLY DANCE

Shopping Cart
Scroll to Top