SOBOTA, 25 MAJA 2024

WARSZTATY
BELLY DANCE

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ODBIERZ ZNIŻKĘ NA START!

Zapisz się na nasz newsletter i dołącz do warsztatów za pół ceny!

Wpisz poniżej swój adres e-mail, następnie potwierdź zapis klikając w przycisk w mailu zwrotnym. Po potwierdzeniu otrzymasz kod rabatowy na 20 zł. Wpisz go w odpowiednie pole przy składaniu zamówienia.

Tancerka tańca orientalnego w złotym kostiumie

NAUCZ SIĘ PODSTAW TAŃCA ORIENTALNEGO!

Dni
Godziny
Minuty
Sekund

SOBOTA, 25 MAJA 2024
GODZ. 11:00-12:30

Miejsce: Szkoła Muzyczna Yamaha,
ul. Gdańska 47A, Bydgoszcz

DLACZEGO TANIEC ORIENTALNY?

NAUCZYSZ SIĘ PIĘKNIE PORUSZAĆ

Taniec orientalny kryje w sobie całe bogactwo figur, kroków i stylów, które podkreślają piękno kobiecego ciała. Na zajęciach poznasz kilka podstawowych ruchów, które połączymy w krótką sekwencję, żebyś od razu mogła cieszyć się zdobytymi umiejętnościami!

POCZUJESZ SIĘ BARDZIEJ KOBIECO

Taniec orientalny to jeden z najbardziej niebanalnych i kobiecych stylów tanecznych. Możesz cieszyć się nim niezależnie od tego jak wyglądasz czy ile masz lat - wystarczy, że sobie na to pozwolisz! Odrzuć wymówki, zapisz się na warsztaty i przekonaj się na własnej skórze!

ZAPOMNISZ O OBOWIĄZKACH

Codziennie mamy masę rzeczy do zrobienia - jesteśmy mamami, pracujemy, uczymy się, zajmujemy się domem. Często o sobie myślimy na samym końcu - najwyższy czas to zmienić i wreszcie zrobić coś tylko dla siebie! Daj sobie chwilę wytchnienia i dołącz do nas!

SOBOTA, 25 MAJA 2024
GODZ. 11:00

40 zł

Jeśli chcesz uzyskać 50% zniżki przewiń stronę do góry, zapisz się do newslettera i wpisz otrzymany kod rabatowy w zamówieniu